Atribuită
Cumpărare directă
Servicii suport pentru managerul de proiect - Violenta domestica nu are scuze - cod SMIS 127390, pentru cinci luni septembrie 2021 - ianuarie 2022. Pret 35 lei/ora inclusiv TVA. Suma maxima va fi de 2800 lei/luna dar nu mai mult de 15% din fondul de salarii proiect indirecte (maxim 80 ore lunar). Serviciile includ: Suport in implementarea proiectului; Intocmirea notificarilor, actelor aditionale, rapoartelor tehnice, cererilor de prefinantare/plata/rambursare; Urmarirea activitatilor, indicatorilor si rezultatelor proiectului; Asistenta in gestionarea documentatiei pe platforma MySMIS; Verificarea corectitudinii documentelor de activitate intocmite de experti (Fișe de pontaj, Rapoarte de activitate, Livrabile); Participarea la sedinte de lucru; Mentinerea comunicarii cu echipa în vederea atingerii obiectivelor proiectului.
- Număr anunț
- DA28656444
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A ORASULUI TIRGU NEAMT (CUI 34777240)
- Furnizor / câștigător
- ADD-INSPIRATION SRL (CUI 37643358)
- Cod CPV
- 72224000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.