Atribuită
Cumpărare directă
Folie de protectie solara pentru geamuri termopan,reflexiva cu aplicare inclusa in pret produs(toate costurile incluse ;ex.transport,utilaj,montaj).Caracteristici si detalii conform documentelor atasate.Persoana contact pentru informatii suplimentare D-l Mircea Olteanu -Administrativ ,int.214.Operatorul economic are obligatia de a alica/respecta legislatia in vigoare aplicabila specificului obiectului prezentei achizitii.
- Număr anunț
- DA28652777
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Furnizor / câștigător
- MOGA ANDREI-VALENTIN (CUI 35293752)
- Cod CPV
- 44170000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.725 RON
- Valoare atribuită
- 31.725 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.