Atribuită
Cumpărare directă
GW20571 MECANISM INTRERUPATOR BUC 2 5,74 11,48 GW27042 CUTIE 2 MODULE IP55 BUC 1 12,85 12,85 6113200 CANAL RAPID 45 53X130MM ALB ML 18 50,55 909,9 6113280 PIESA DE CAPAT CANAL 53X130MM ALB BUC 6 21,92 131,52 6117325 CONECTOR RJ45 CAT5 ECRANAT BUC 16 36,73 587,68 6119292 SUPORT TEHNICA DATELOR PT/2MOD BUC 8 19,13 153,04 6120022 PRIZA 0gr.contact de protectie BUC 10 37,52 375,2 DIBLU SMPUS304035 BUC 100 0,16 16 CORP ILUMINAT 2X36W LED BUC 4 182,72 730,88 DOZA GW44004 100X100MM BUC 2 6,56 13,12 CABLU CYY-F(EYY-J) 3X2,5MMP ML 51 4,73 241,23 CABLU CYY-F(EYY-J) 3X1,5MMP ML 20 3,38 67,6 Cleme legaturi 5 locuri 2054458 BUC 20 2,08 41,6 CAPAC DOZA GW24220 D=85MM BUC 1 2,28 2,28 PROIECTOR 50W CU SENZOR LED BUC 1 115,86 115,86 DIBLU RIGIPS 1SET=100 BUC SET 1 18,50 18,5 CANAL PVC 100X60MM ML 6 11,70 70,2 BANDA IZOLATOARE 20M BUC 2 3,95 7,9 CABLU FTP CAT5E ML 16 2,98 47,68 DOZA APARAT ZIDARIE ASD70 BUC 3 0,55 1,65 TUB FLEXIBIL DIETZEL D=16MM ML 13 0,78 10,14
- Număr anunț
- DA28622473
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- CRISMAN ELECTRO CONSULTING SRL (CUI 23201453)
- Cod CPV
- 31000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.566 RON
- Valoare atribuită
- 3.566 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.