Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Generator electric 250KVA pentru Spitalul municipal “EP.Nicolae Popovici Beius” conform anuntului de publicitate nr. ADV 1231118/ 05.08.2021

Număr anunț
DA28575401
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI 34147856)
Cod CPV
31120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.550 RON
Valoare atribuită
60.550 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.550 RON

din 60.550 RON estimat