Atribuită Cumpărare directă

ACHIZIȚIE SCULE DE ATELIER CONFORM ANUNT DE PUBLICITATE ADV1230447/02.08.2021, OFERTĂ ȘI COMANDĂ. 1. CHEIE DE STRANS CU IMPACT PE ACUMULATOR (MAKITA DTW301RTJ) CU 2 ACUMULATORI. - 1 buc.

Număr anunț
DA28520801
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999 RON
Valoare atribuită
1.999 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999 RON

din 1.999 RON estimat