Atribuită Cumpărare directă

Artist instrumentist violonist, activități de interpretare artistică - vioară, repetiții și spectacole în cadrul Ansamblului Folcloric al Județului Alba

Număr anunț
DA28624151
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Furnizor / câștigător
CRISAN V. ROBERT IULIAN INTEPRINDERE FAMILIALA (CUI 41563915)
Cod CPV
92312000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat