Atribuită Cumpărare directă

Tub de beton prefabricat, armat, L = 1.00 m, diametri interior d = 800 mm,

Număr anunț
DA28644376
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
MATCONS S.R.L. (CUI 2828558)
Cod CPV
45223821-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.915 RON
Valoare atribuită
28.915 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.915 RON

din 28.915 RON estimat