Atribuită
Cumpărare directă
1,3,5-Tris(bromomethyl)benzene 97+%, 5G APOSOR18428-5G 1 buc X 467 LEI 1,3-Adamantanedicarboxylic acid 97%, 5G APOSOR350008-5G 1 buc X 334 LEI Bis(triphenylphosphine)palladium(II) chloride 98%, 1G APOSOR30692-1G 1 buc X 216 LEI 1,4-Diiodotetrafluorobenzedne 97%, 5G APOSPC2970-5G 1 buc X 230 LEI 1,2-Diiodotetrafluorobenzene 99%, 5G APOSPC2969-5G 1 buc X 518 LEI
- Număr anunț
- DA28574834
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE ORGANICA SI SUPRAMOLECULARA "COSTIN D. NENITESCU (CUI 4221071)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.765 RON
- Valoare atribuită
- 1.765 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.