Atribuită Cumpărare directă

TABLOU WILO CTRL -MS-L 2X4XkW -DOL SPAU Blajenii de Jos-Compartiment intretinere Pompe

Număr anunț
DA28537649
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE CONSTRUCTII SI INSTALATII S.R.L. (CUI 37799331)
Cod CPV
48921000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.350 RON
Valoare atribuită
4.350 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.350 RON

din 4.350 RON estimat