Atribuită
Cumpărare directă
Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze 135 saci marmura alba rotunjita 1-3 cm (1 sac= 20kg), produs decorative si 50 saci de 20 kg de Piatra rotunjita Neagra 1-3 cm si 135 de saci de 20 kg de Marmura Alba Thasos 1-3 cm , necesari subscrisei pentru decorarea spatiilor verzi pe raza orasului Voluntari, in vederea indeplinirii obiectului de activitate si a clauzelor contractuale.
- Număr anunț
- DA28634581
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- AMA RENT CONSTRUCT SRL (CUI 24484234)
- Cod CPV
- 44911100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.991 RON
- Valoare atribuită
- 5.991 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.