Atribuită
Cumpărare directă
doze2x7.14 doze5x0.42 siguranta3x21.01 banda izolera1x4.2 condensator20x4.2 copex20x1.01 manusi1x3.36 perie sarma3x5.04 caramida300x1.68 multibat3x21.01 ciment2x18.49 doza aparat4x0.42 doza 1x8.4 cot pvc1x3.78 priza 1x33.19 banda izolera1x4.2 robinet2x30.25 stut1x4.2 pat cablu2x2.94 conductor7x4.62 diblu10x0.17 colier1x2.1 mistrie1x6.3 furtun15x3.78 robinet1x42.02 cot1x5.46
- Număr anunț
- DA28603435
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.079 RON
- Valoare atribuită
- 1.079 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.