Atribuită
Cumpărare directă
bref5x7.14 asevi2x12.61 saci menaj3x5.46 sapun lichid3x11.76 saci menaj2x5.46 ariel1x82.35 bref5x7.14 cocolino1x14.29 lenor1x15.97 prosop buc6x9.24 mufa pe4x21.01 niplu1x10.5 plasa bz4x60.92 teava2x43.7 cot 1x32.77 cot1x28.57 mufa1x28.57 cot1x32.77 stut1x15.97 ciment2x19.33 cancioc1x13,87 n1x7.98 m30x0.84 prosop buc12x9.24 odorizant wc2x11.76 asevi2x12.61 lavete4x2.94 domestos2x12.61 fir trimar1x14.29
- Număr anunț
- DA28567925
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADASTRA (CUI 5139841)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.341 RON
- Valoare atribuită
- 4.341 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.