Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de exploatare masa lemnoasa din fond forestier proprietatea comunei Galda de Jos conform invitatie de participare nr.4588/27.07.2021 , publicata pe site-ul galda.ro.

Număr anunț
DA28557489
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Furnizor / câștigător
PAUL GREEN FOREST S.R.L. (CUI 42066280)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118.942 RON
Valoare atribuită
118.942 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118.942 RON

din 118.942 RON estimat