Atribuită Cumpărare directă

Spalari auto pentru autoturismele din cadrul Directiei Politia Locala pentru luna iulie 2021, conform avizului nr. 1/02.08.2021, transmis.

Număr anunț
DA28503168
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
DUO SENTI SRL (CUI 18109133)
Cod CPV
50112300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864 RON
Valoare atribuită
864 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864 RON

din 864 RON estimat