Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în domeniul achizițiilor pentru proiectul finantat de Administratia Fondului pentru Mediu-„ Modernizare iluminat public in Comuna Olanu, Judetul Valcea.”(consultanta in realizarea DELEGARII de gestiune si consultanta in realizarea tuturor achizitiilor din cadrul proiectului )
- Număr anunț
- DA28645205
- Autoritate contractantă
- COMUNA OLANU (CUI 2573969)
- Furnizor / câștigător
- CISIF Centrul de Idei si Solutii Financiare (CUI 38191650)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.