Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in achizitii pentru proiectele de eficienta iluminat public finantate de catre AFM sesiunea 2020: - cuprinde consultanta in realizarea DELEGARII de gestiune - cuprinde consultanta in realizarea tuturor achizitiilor din cadrul proiectului

Număr anunț
DA28557640
Autoritate contractantă
COMUNA BRASTAVATU (CONSILIUL LOCAL BRASTAVATU) (CUI 5148351)
Furnizor / câștigător
CISIF Centrul de Idei si Solutii Financiare (CUI 38191650)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat