Atribuită Cumpărare directă

PLIC C6 AUTOADEZIV- deschiderea plicului pe lungime PLIC C5 AUTOADEZIV - cu deschidere pe lungime DOSAR PVC - diverse culori DOSAR SINA CARTON - dosare din carton alb cu sina tare PIX CU GEL - pasta rosie PIX AIHAO - pasta albastra

Număr anunț
DA28595828
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BIHOR (CUI 13589510)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.091 RON
Valoare atribuită
1.091 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.091 RON

din 1.091 RON estimat