Atribuită Cumpărare directă

Fuji I 1:1 Pkg (GC), Pivoti Endodontici Titan , ALVEOGYL, CITODUR, HYDROL , Superpont, Fuji IX 1-1 GP

Număr anunț
DA28504498
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33138000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.892 RON
Valoare atribuită
12.892 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.892 RON

din 12.892 RON estimat