Atribuită Cumpărare directă

Ace rotative TF Adaptive , Conuri gutaperca, Hidroxid de calciu pulbere , Endo-Prep gel , CANAL + ,Parcan, EUCALYPTOL

Număr anunț
DA28504335
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33134000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.847 RON
Valoare atribuită
24.847 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.847 RON

din 24.847 RON estimat