Atribuită Cumpărare directă

PRANZ+CINA -MASA SPORTIVE SECTIA HANDBAL JUNIOARE CORONA BRASOV 1. GHEORGHE VUIORICA ANNE MARIE 2. ANDREI RALUCA 3.ANGHELUTA ANA MARIA 4. STAN LARISA 5 AVANDANEI MALINA 5 SPORTIVE X100 PORTII PRANZ=500X23LEI TVA INCLUS 5 SPORTIVE X100 PORTII CINA=500X22LEI TVA INCLUS TOTAL 22497.60LEI TVA INCLUS TOTAL FARA TVA 20640LEI

Număr anunț
DA28560617
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
Furnizor / câștigător
EMARA FOOD SRL (CUI 34330151)
Cod CPV
55520000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.640 RON
Valoare atribuită
20.640 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.640 RON

din 20.640 RON estimat