Atribuită
Cumpărare directă
Pentru prezentarea spectacolului de teatru Boeing Boeing, serviciile asigurate sunt următoarele: - plata onorariilor actorilor (7 persoane) - plata onorariilor personalului tehnic (6 persoane) - transport actori și personal tehnic - cazare+masă actori și personal tehnic - montare și demontare decoruri - pregătirea costumelor, recuzitei și a echipamentului tehnic - promovarea spectacolului. Spectacolul va avea loc in data de 7 septembrie ora 19, locatia: Piateta Teatrul Maior Gherghe Pastia , Focşani jud. Vrancea
- Număr anunț
- DA28603918
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural Vrancea (CUI 27059530)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA CULTURALA TEATRUL INDEPENDENT ELISABETA (CUI 34721958)
- Cod CPV
- 92312110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.