Atribuită
Cumpărare directă
Test rapid COVID-19 antigen saliva 5 buc/set Realy Tech Prezentare: Setul de testare rapida antigen COVID-19 este destinat detectarii calitative a antigenelor SARS-CoV-2 in saliva umana de la persoanele suspecte de infectarea cu coronavirus. LIVRARE LA SEDIUL DIN SOS.PORTULUI Nr.1 , Giurgiu
- Număr anunț
- DA28651494
- Autoritate contractantă
- SPORT CLUB MUNICIPAL DUNAREA 2020 GIURGIU (CUI 41180910)
- Furnizor / câștigător
- MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137 RON
- Valoare atribuită
- 137 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.