Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de dirigentie de santier pentru OB 2 - Construire autobaza, in cadrul proiectului "Sistem integrat de transport durabil in Municipiul Fetesti", cod SMIS 130544, conform caiet de sarcini atasat. Dirigintele de santier trebuie sa detina autorizatie valabila, emisa de catre ISC in conformitate cu Ordinul MDRT 1496/2011, completat cu ordinul MDRT nr. 277/2012, pentru urmatoarele domenii de autorizare : 2.2. - Constructii civile , industriale si agricole - categ. de importanta C; 8.1 - Instalatii aferente constructiilor - instalatii electrice - categ. de importanta C; 8.2. - Instalatii aferente constructiilor - instalatii sanitare, termoventilatii - categ. de importanta C; 9.1. - Retele electrice.

Număr anunț
DA28604723
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
Furnizor / câștigător
COS CONSTRUCȚII S.R.L. (CUI 44481666)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.000 RON
Valoare atribuită
58.000 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.000 RON

din 58.000 RON estimat