Atribuită Cumpărare directă

Caruciorul de curatenie profesional NAT este fabricat din otel cromat, este usor manevrabil, flexibil si se adapteaza nevoilor dumnevoastra. Acesta contine: cadru solid realizat din otel cromat; 2 galeti de 25 litri (rosu-albastru); 4 galeti mici diferentiate pe codurile culorilor storcator profesional pentru mopuri; un sac din material textil pentru gunoi, cu sistem de fixare pe cadru si capac; 4 roti cu rulmenti (asigura manevrabilitate usoara, nu lasa urme si nu produc zgomot); 3 tavite din plastic pentru compartimentare produse curatenie Specificatii carucior profesional de curatenie NAT : capacitate galeti mari: 25 litri; capacitate galeti mici: 6 litri; capacitate sac: 120 litri; culori galeti mari: albastru si rosu; culori tavite: culori disponibile albastru si rosu; culori galeti mici: rosu, galben, verde si albastru; 4 roti cu rulmenti (asigura manevrabilitate usoara, nu lasa urme si nu produc zgomot); dimensiuni carucior: 110 x 60 x 96 cm.

Număr anunț
DA28552581
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ,,Gelu Voevod'' Gilau (CUI 17996614)
Furnizor / câștigător
ROBENA TRADING S.R.L. (CUI 42109004)
Cod CPV
34911100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.308 RON
Valoare atribuită
1.308 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.308 RON

din 1.308 RON estimat