Atribuită Cumpărare directă

Insule gunoi selectiv 4.5 x 1.25m

Număr anunț
DA28646517
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE (CUI 2541754)
Furnizor / câștigător
UNIC STIL GLASS S.R.L. (CUI 42138395)
Cod CPV
44212320-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.556 RON
Valoare atribuită
17.556 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.556 RON

din 17.556 RON estimat