Atribuită Cumpărare directă

Ac BD MICROLANCE 21G x 50 mm ; Ac BD MICROLANCE 18G x 40 mm 100 buc/cutie ; Ac BD MICROLANCE 20G x 40 mm ; Ac BD MICROLANCE 21G x 40 mm 100 buc/cutie ; Ac BD Microlance, 23G 0,6x25mm ; Ac BD MICROLANCE 26G x 16 mm ; Ac BD Microlance Hipodermic 25G x 25mm x 0.5mm ; Ac spinal BD cu bizou Quincke 23G x 90 mm ; Ac spinal Quinckle Becton Dickinson, 26G 3 1/2" 0,45x89mm ; Ac spinal BD cu bizou Quincke 27 G-1 ( 25 buc/cut )

Număr anunț
DA28614027
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.673 RON
Valoare atribuită
3.673 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.673 RON

din 3.673 RON estimat