Atribuită
Cumpărare directă
Conform specificatiilor din referatul nr.7190 / 27.07.21. 1.Sursa led pentru fluorescenta 470nm-1buc. x 3961,02 lei fara TVA = 3961,02 lei fara TVA 2.Set filtre de 38 pentru examinari in fluorescenta EX BP470/40,BS FT 495 si EM BP 525/50-1buc. x 9078,61 lei fara TVA = 9078,61 lei fara TVA Valoare totala = 13039,63 leii fara TVA. Termen de garantie : 12 luni. Dupa acceptarea comenzii in SEAP se va incheia un contract de furnizare intre parti.
- Număr anunț
- DA28607008
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 38519000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.039 RON
- Valoare atribuită
- 13.039 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.