Atribuită Cumpărare directă

piese prelucrate granit fiamat 90,87 mp pavaj 60x40x2 cm 24,41 mp= 27248,75 Ron

Număr anunț
DA28555200
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
LEMET-STONE SRL (CUI 26490046)
Cod CPV
44912100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.248 RON
Valoare atribuită
27.248 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.248 RON

din 27.248 RON estimat