Atribuită Cumpărare directă

6 set lenjerii tip gradinita colorit diferit x 30 bucati Pret 1950 lei/ set Dimensiune 150 x 55 cm Saltele burete + husa tip gradinita Pret 100 lei/ bucată x 52 bucati = 5200 lei Dimensiuni 150 x 55 cm

Număr anunț
DA28634314
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
Furnizor / câștigător
INOVATIV MOBILAU DESIGN SRL (CUI 37399165)
Cod CPV
39512000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.900 RON
Valoare atribuită
16.900 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.900 RON

din 16.900 RON estimat