Atribuită
Cumpărare directă
Genti conferinta personalizate în cadrul proiectului Sipoca 695 • Tip: geantă de mână și/sau de umăr • Material: poliester, nylon, neopren, textil • Dimensiuni: aprox. 40x5x30 cm • Alte specificații: compartiment pentru documente; accesorii: mâner și curea de umăr ajustabilă • Personalizare: 1 culoare.
- Număr anunț
- DA28511458
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- QBIC ADS COMMUNICATION SRL (CUI 11678468)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.725 RON
- Valoare atribuită
- 43.725 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.