Atribuită Cumpărare directă

Calendare personalizate în cadrul proiectului Sipoca 695 • Format: aprox. 210x125 mm (13 pagini - copertă și 12 luni calendaristice) • Suport: copertă/spate: carton 350 gr/mp ; interior: hârtie de 115-130 gr/mp; mată/silk/lucioasă • Tipar: Imprimare în policromie pe o singură față • Alte specificații: mod legare prin spiră metalică, albă sau altă culoare

Număr anunț
DA28510579
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
QBIC ADS COMMUNICATION SRL (CUI 11678468)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630 RON
Valoare atribuită
3.630 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.630 RON

din 3.630 RON estimat