Atribuită Cumpărare directă

Pixuri personalizate în cadrul proiectului Sipoca 695 • Suport: metal • Culoare: închisă și mină albastră • Mecanism: deschidere prin apăsare sau răsucire • Personalizare: 1 culoare

Număr anunț
DA28510379
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
QBIC ADS COMMUNICATION SRL (CUI 11678468)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.675 RON
Valoare atribuită
4.675 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.675 RON

din 4.675 RON estimat