Atribuită
Cumpărare directă
Agende personalizate, zilnice, nedatate în cadrul proiectului Sipoca 695 • Format: aproximativ 14x21 cm • Tipar: interior culoare: albă, foi dictando, hârtie 70 gr/mp, minim 200 pagini + pagini suplimentare (ex: harta României / Atlas), tipar bicolor + policromie pentru paginile suplimentare • Alte specificații: finisare: cusută, legată, sistem de prindere pentru instrument de scris, coperți buretate/neburetate, coperta 1 cusută, cu semn de carte; • Personalizare: copertă personalizată 1 culoare / policromie
- Număr anunț
- DA28510187
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- QBIC ADS COMMUNICATION SRL (CUI 11678468)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.400 RON
- Valoare atribuită
- 26.400 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.