Atribuită
Cumpărare directă
Mape personalizate în cadrul proiectului Sipoca 695 Format finit închis: A4+ • Tipar: policromie 1 față (4+0) – coperțile 1 și 4 • Suport: carton DCM 350g/mp, dublu-cretat mat • Finisare: plastifiere mată, 1 față • Alte specificații: buzunar interior, dublu big, ștanțare, dublu big din ștanță (pentru cotor) 1/48x68 cm cu autoformare, fără lipiri (cotor mapa de aprox. 4 mm)
- Număr anunț
- DA28509965
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- QBIC ADS COMMUNICATION SRL (CUI 11678468)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.025 RON
- Valoare atribuită
- 3.025 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.