Atribuită
Cumpărare directă
Lucrariea de zugrăveli interioare și exterioare va consta în urmatoarele faze : 1. Buciardat, spart glet sau tencuiala până la cărămidă, reparații tencuială ,tencuială și glet ipsos, finisare teren lucrat, amorsă perete, amorsă antimucegai, zugrăveli vopsea lavabilă. Total suprafata de lucru - 550 mp. Toată lucrarea se va executa cu materialele executantului. 2. Manoperă montat parchet laminat de 10 mm trafic intens cu toate accesoriile incluse, cu materialele beneficiarului. Total suprafata de lucru - 168,50 mp.
- Număr anunț
- DA28659545
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
- Furnizor / câștigător
- MYDRO ENERGY SRL (CUI 29669047)
- Cod CPV
- 45450000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.572 RON
- Valoare atribuită
- 16.572 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.