Atribuită Cumpărare directă

Actualizare documentatii in faza DTAC pentru re-avizare ISU pentru investitia Extindere prin Mansardare si Reabilitare Camin Cultural P+M

Număr anunț
DA28512082
Autoritate contractantă
COMUNA AUGUSTIN (CUI 17490853)
Furnizor / câștigător
ARDOR-KONKRET SRL (CUI 37960585)
Cod CPV
71220000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.590 RON
Valoare atribuită
24.590 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.590 RON

din 24.590 RON estimat