Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari manopera retele de apa cu diametru de la 32la 110, adancime 1,2-1,5m, strat de nisip, acoperit la mana strat 30 cm ,cu camine de conexiune Lucrari manopera executie retele de canalizare cu conducta diametru 250, adancime medie 2-2,5 m, cu camine de vizitare din 15 in 15m
- Număr anunț
- DA28641018
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- URSU CATALIN (CUI 30513067)
- Cod CPV
- 45332300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.400 RON
- Valoare atribuită
- 20.400 RON
- Data publicării
- 27.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.