Atribuită
Cumpărare directă
USA COMPLETA MST 542 NUMAR DE REFERINTA: 1019 PRET DE CATALOG: 2.900,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 50531000-6 Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2) DESCRIERE: USA COMPLETA CU GEAMURI PENTRU MST 542 DREAPTA
- Număr anunț
- DA28618684
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRISEACA Jud Olt (CUI 4286526)
- Furnizor / câștigător
- NENIAL SERVICE & CONSULTING S.R.L. (CUI 39575624)
- Cod CPV
- 50531000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.