Atribuită Cumpărare directă

UPA TRAPEZOIDALA / SANTURI 1000MM NUMAR DE REFERINTA: 1018 PRET DE CATALOG: 5.860,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 50531000-6 Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2) DESCRIERE: CUPA TRAPEZOIDALA PENTRU SANTURI 1000MM PENTRU MST 542

Număr anunț
DA28618552
Autoritate contractantă
COMUNA PRISEACA Jud Olt (CUI 4286526)
Furnizor / câștigător
NENIAL SERVICE & CONSULTING S.R.L. (CUI 39575624)
Cod CPV
50531000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.860 RON
Valoare atribuită
5.860 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.860 RON

din 5.860 RON estimat