Atribuită Cumpărare directă

Servicii de încasare și emitere rovinietă electronică pentru un vehicul categoria G, cu număr de înmatriculare GL.10.NTT, cu o valabilitate de 7 zile, pentru perioada 03.09.2021 - 09.09.2021.

Număr anunț
DA28624878
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82 RON
Valoare atribuită
82 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82 RON

din 82 RON estimat