Atribuită Cumpărare directă

Servicii de încasare și emitere rovinietă electronică pentru un vehicul categoria A, cu număr de înmatriculate GL.39.WXT, cu o valabilitate de 12 luni, începând cu data de 12.08.2021.

Număr anunț
DA28547431
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115 RON
Valoare atribuită
115 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115 RON

din 115 RON estimat