Atribuită
Cumpărare directă
Emitere rovinieta electronica (achitarea tarifului de utilizare a retelei de drumuri nationale din Romania) pentru autoturism M1, categoria A, nr. inmatriculate VL-10-HIH, nr identificare UU1J9220562713958, an fabricatie 2019. Valabilitate rovinieta 12 luni, incepand cu data de 07.08.2021, ora 00:00. Plata se va efectua pe baza de factura fiscala transmisa prin email la mirajuloltului@gmail.com Rovinieta se va ridica de la Oficiul postal Calimanesti, judetul Valcea.
- Număr anunț
- DA28493905
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 22453000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115 RON
- Valoare atribuită
- 115 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.