Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Servicii de dirigentie de santier pentru lucrările suplimentare aferente proiectului: „Creșterea performanței energetice în clădirile publice din Municipiul Baia Mare, Școala Gimnazială Ion Luca Caragiale, Baia Mare”, ca urmare a cerințelor impuse prin legislația în domeniul PSI , precum și lucrările solicitate de beneficiar prin tema de proiectare.
- Număr anunț
- DA28506613
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- ECOLOGICAL DESIGN & GARDNEING (CUI 40959866)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.000 RON
- Valoare atribuită
- 19.000 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.