Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigenţie de şantier pentru obiectivul Creşterea performanţei energetice a unităţilor de învăţământ în Municipiul Baia Mare – Grădiniţa cu Program Prelungit “Micul Prinţ” Baia Mare - Lucrări Suplimentare, str. Cuza Vodă nr. 8b, proiect cod smis 110445
- Număr anunț
- DA28505643
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- ECOLOGICAL DESIGN & GARDNEING (CUI 40959866)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.