Atribuită
Cumpărare directă
Brățările de identificare/acces Tyvek pentru ștranduri, evenimente, parcuri de distracții, identificare spitale, centre SPA etc. Aceste brățări sunt produse utilizând material din fibră de polietilenă de înaltă densitate (hărtie cerată) de la DuPont. Dispunând de o închidere adezivă și tăieturi speciale „evidente de manipulare” care determină mărunțirea brățărilor la orice încercare de a deschide / scoate brățara de la încheietura mâinii. Specificații brățări de identificare: lungime: 255mm x lătime: 25mm, este prevăzut cu bandă adezivă la un capăt, este rezistent la apă, rezistent la rupere și întindere, nu pot fi desfăcute fără deteriorarea lor. Au numere de serii prevăzute pentru un nivel suplimentar de securitate. Sunt disponibile in 17 culori: Roz fluorescent, Galben fluorescent, Verde fluorescent, Portocaliu fluorescent, Sunfire fluorescent, Albastru închis, Albastru mediu, Albastru deschis, Turcoaz, Mov, Verde, Roșu, Auriu, Lavandă, Argintiu, Alb, Galben
- Număr anunț
- DA28492138
- Autoritate contractantă
- Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
- Furnizor / câștigător
- LIMITLESS PRINTING S.R.L. (CUI 42614332)
- Cod CPV
- 22455100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON
- Data publicării
- 01.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.