Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare consultanta, cerere de finantare, oferta Tehnico Economica obtinere Fonduri Norvegiene pentru dotarea cu panouri fotovoltaice a cladirilor administrative din cadrul UAT Comuna Prundu Bargaului

Număr anunț
DA28531100
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Furnizor / câștigător
OXYBRAIN SRL (CUI 37834757)
Cod CPV
79421200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.250 RON
Valoare atribuită
31.250 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.250 RON

din 31.250 RON estimat