Atribuită Cumpărare directă

APPLE IPAD 8(2020),10,2 128GB,Space Grey,husa cu tastatura ,cf oferta la anunt SEAP,nr.ADV1233037

Număr anunț
DA28629787
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.080 RON
Valoare atribuită
2.080 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.080 RON

din 2.080 RON estimat