Atribuită Cumpărare directă

Anunt Publicitate [ADV1231936] Aparat foto digital si dispozitiv GPS Portabil 1 Sony Cyber-Shot DSC-H300 buc 1 787 787 2 Card 64 gb buc 2 44 88 3 Garmin eTREX TOUCH 35 buc 1 1212 1212 Total 2087

Număr anunț
DA28595062
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.087 RON
Valoare atribuită
2.087 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087 RON

din 2.087 RON estimat