Atribuită Cumpărare directă

Furnizare Sistem lavaliera WiFi Boya BY-WM8 Pro-K1, 3 (trei) buc., in conformitate cu prevederile Ofertei transmisa Autoritatii contractante sub nr. inreg. 2011/17.08.2021. Atribuirea in SEAP-SICAP reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA28592107
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635 RON
Valoare atribuită
1.635 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635 RON

din 1.635 RON estimat