Atribuită
Cumpărare directă
Televizor HD, diagonala între 60 cm – 71 cm, fără mufe USB – 20 bucăți, cu umătoarele caracteristici:. Ecran: Plat; Tip display: Led; Diagonala: De la 60 cm până la 71 cm; Unghi de vizualizare: 176̊; Rezoluție ecran( pixeli): 720 p High definition; -Tensiune de alimentare: 110-240V~/50-60Hz; -Garanție comercială: 24 luni;-Garanție de conformitate: 24 luni; Conform OMJ 1322/C/2016 televizoarele trebuie să aibă diagonala de maximum 71 cm, să NU AIBĂ MUFE USB SAU SĂ FIE BLOCATE și să nu fie tip “ smart tv ”. Produsele vor fi insoțite de factura fiscala, declaratie/certificat de conformitate, calitate si garantie.
- Număr anunț
- DA28560089
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.800 RON
- Valoare atribuită
- 20.800 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.